Kopen S8-2405U met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 19 VDC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | 4 VDC |
| Klemtype: | PC Pin |
| switching Voltage: | 300VAC, 350VDC - Max |
| Serie: | S8 |
| release Time: | 0.5ms |
| Relaistype: | Reed |
| Packaging: | Bulk |
| Andere namen: | 725-1574 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| opereren Time: | 1ms |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 2 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | S8-2405U |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Reed Relay SPST-NO (1 Form A) Through Hole |
| Beschrijving: | RELAY REED SPST 1A 24V UL |
| Contact Rating (Current): | 1A |
| Contact Material: | Rhodium (Rh) |
| Contactformulier: | SPST-NO (1 Form A) |
| coil Voltage: | 24VDC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | 1.55 kOhms |
| coil Vermogen: | 372 mW |
| coil Current: | 15.5mA |
| Email: | [email protected] |