S8008RTP
S8008RTP
Onderdeel nummer:
S8008RTP
Fabrikant:
Littelfuse
Beschrijving:
SCR 800V 8A TO220 NON-ISO
Data papier:
S8008RTP.pdf
Invoering
Kopen S8008RTP met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - On State (Vtm) (Max):1.6V
Voltage - Off State:800V
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max):1.5V
Leverancier Device Pakket:TO-220AB-R
Serie:-
SCR Type:Standard Recovery
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-220-3
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:11 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:S8008RTP
Uitgebreide beschrijving:SCR 800V 8A Standard Recovery Through Hole TO-220AB-R
Beschrijving:SCR 800V 8A TO220 NON-ISO
Current - On State (It (RMS)) (Max):8A
Current - On State (It (AV)) (Max):5.1A
Current - Off staat (Max):10µA
Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM):83A, 100A
Current - Hold (IH) (Max):30mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max):15mA