Kopen SM840002KA-TR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.375 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 16-TSSOP |
| Serie: | ClockWorks™, RotaryWave™ |
| Ratio - Input: Output: | 1:2 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| PLL: | Yes |
| uitgang: | LVCMOS |
| Andere namen: | 576-3770-2 SM840002KA TR SM840002KATR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 75°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SM840002KA-TR |
| Belangrijkste doel: | Ethernet |
| Invoer: | Crystal |
| Frequentie - Max: | 156.25MHz |
| Differential - Input: Output: | No/No |
| Beschrijving: | IC CLK SYNTHESIZER LN 16-TSSOP |
| Email: | [email protected] |