Kopen SMDC050F-2 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 60V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 4s |
| Dikte (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Size / Dimension: | 0.295" L x 0.201" W (7.50mm x 5.10mm) |
| Serie: | PolySwitch®, SMD |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 1.2 Ohm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 150 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | PS300 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 2920 (7351 Metric), Concave |
| Andere namen: | F9699TR F9699TR-ND RF4439-000 SMDC050F-2TR |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 17 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SMDC050F-2 |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 60V Ih Surface Mount 2920 (7351 Metric), Concave |
| Beschrijving: | SMDC050F-2 |
| Current - Trip (It): | 1A |
| Current - Max: | 10A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 500mA |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |