Kopen SN74LV595AD met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 16-SOIC |
| Serie: | 74LV |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Tri-State |
| Andere namen: | 296-26565-5 Q1172186 SN74LV595AD-ND SN74LV595ADE4 SN74LV595ADE4-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal elementen: | 1 |
| Aantal bits per element: | 8 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SN74LV595AD |
| Type logica: | Shift Register |
| Functie: | Serial to Parallel, Serial |
| Beschrijving: | 8BIT SHFT REG 3STATE OTPT 16SOIC |
| Email: | [email protected] |