Kopen SN74LVC1G14YEAR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 1.65 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 5-DSBGA |
| Serie: | 74LVC |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 5-XFBGA, DSBGA |
| Andere namen: | 296-13037-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal ingangen: | 1 |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Signaalvertraging @ V, Max CL: | 5ns @ 5V, 50pF |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SN74LVC1G14YEAR |
| Type logica: | Inverter |
| Logic Level - Low: | 0.39 V ~ 1.87 V |
| High - logisch niveau: | 1.16 V ~ 3.33 V |
| Kenmerken: | Schmitt Trigger |
| Uitgebreide beschrijving: | Inverter IC 1 Channel Schmitt Trigger 5-DSBGA |
| Beschrijving: | IC INVERTER SGL S-T 5-DSBGA |
| Current - Quiescent (Max): | 10µA |
| Current - Output Hoog, Laag: | 32mA, 32mA |
| Email: | [email protected] |