Kopen SN74LVC1G18YZAR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voeding Bron: | Single Supply |
|---|---|
| Voltage - Levering: | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Type: | Demultiplexer |
| Leverancier Device Pakket: | 6-DSBGA |
| Serie: | 74LVC |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 6-XFBGA, DSBGA |
| Andere namen: | 296-15571-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SN74LVC1G18YZAR |
| onafhankelijke Circuits: | 1 |
| Uitgebreide beschrijving: | Demultiplexer 1 x 1:2 6-DSBGA |
| Beschrijving: | IC 1OF2 NON-INV DEMUX 6-DSBGA |
| Current - Output Hoog, Laag: | 32mA, 32mA |
| Circuit: | 1 x 1:2 |
| Email: | [email protected] |