SN75C3223DWE4
Onderdeel nummer:
SN75C3223DWE4
Fabrikant:
Beschrijving:
IC LINE DRVR/RCVR RS-232 20-SOIC
Data papier:
SN75C3223DWE4.pdf
Invoering
Kopen SN75C3223DWE4 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Levering:3 V ~ 5.5 V
Type:Transceiver
Leverancier Device Pakket:20-SOIC
Serie:-
Ontvanger Hysterese:500mV
Protocol:RS232
Packaging:Tube
Verpakking / doos:20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Temperatuur:0°C ~ 70°C