SN75LBC172ADWG4
Onderdeel nummer:
SN75LBC172ADWG4
Fabrikant:
Beschrijving:
IC QUAD RS-485 DIFF DRVR 20-SOIC
Data papier:
SN75LBC172ADWG4.pdf
Invoering
Kopen SN75LBC172ADWG4 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Levering:4.75 V ~ 5.25 V
Type:Driver
Leverancier Device Pakket:20-SOIC
Serie:-
Protocol:RS422, RS485
Packaging:Tube
Verpakking / doos:20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Temperatuur:0°C ~ 70°C