Kopen SN75LBC174ADWG4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Type: | Driver |
| Leverancier Device Pakket: | 20-SOIC |
| Serie: | - |
| Protocol: | RS422, RS485 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 4/0 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SN75LBC174ADWG4 |
| Uitgebreide beschrijving: | 4/0 Driver RS422, RS485 20-SOIC |
| tweezijdig: | - |
| Beschrijving: | IC QUAD RS-485 DIFF DRVR 20-SOIC |
| Datasnelheid: | 30Mbps |
| Email: | [email protected] |