SN75LBC777DW
Onderdeel nummer:
SN75LBC777DW
Fabrikant:
Beschrijving:
IC GEOPORT TRANSCEIVER 20-SOIC
Data papier:
SN75LBC777DW.pdf
Invoering
Kopen SN75LBC777DW met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Levering:4.75 V ~ 5.25 V
Type:Transceiver
Leverancier Device Pakket:20-SOIC
Serie:-
Ontvanger Hysterese:50mV
Protocol:GeoPort™
Packaging:Tube
Verpakking / doos:20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Andere namen:296-6891-5
Temperatuur:0°C ~ 70°C