Kopen SN75LVDS83ADGG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Driver |
| Leverancier Device Pakket: | 56-TSSOP |
| Serie: | FlatLink™ |
| Protocol: | LVDS |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Andere namen: | 296-24867-5 |
| Temperatuur: | -10°C ~ 70°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 5/0 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SN75LVDS83ADGG |
| Uitgebreide beschrijving: | 5/0 Driver LVDS 56-TSSOP |
| tweezijdig: | - |
| Beschrijving: | IC FLATLINK TRANSMITTER 56TSSOP |
| Datasnelheid: | - |
| Email: | [email protected] |