Kopen SPC563M64L5COBY met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 1.14 V ~ 1.32 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 144-LQFP (20x20) |
| Snelheid: | 64MHz |
| Serie: | SPC56 |
| RAM Size: | 94K x 8 |
| Programmageheugentype: | FLASH |
| Program Memory Size: | 1.5MB (1.5M x 8) |
| randapparatuur: | DMA, POR, PWM, WDT |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 144-LQFP |
| oscillator Type: | Internal |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal I / O: | 80 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 25 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SPC563M64L5COBY |
| Uitgebreide beschrijving: | e200z3 SPC56 Microcontroller IC 32-Bit 64MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) |
| EEPROM Size: | - |
| Beschrijving: | IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 144LQFP |
| gegevens Converters: | A/D 32x12b |
| Core Size: | 32-Bit |
| Core Processor: | e200z3 |
| connectiviteit: | CAN, EBI/EMI, LIN, SCI, SPI, UART/USART |
| Email: | [email protected] |