Kopen SPXI006.T met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 1500V (1.5kV) |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | - |
| Size / Dimension: | 0.406" Dia x 3.475" L (10.31mm x 88.27mm) |
| Serie: | POWR-GARD® SPXI |
| Reactietijd: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cartridge, Inline, Double Ended |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | In Line |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 49 |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SPXI006.T |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | Intrinsically Safe |
| Beschrijving: | FUSE CARTRIDGE 6A 1.5KVDC INLINE |
| DC Cold Resistance: | 0.0576 Ohm |
| Huidige score: | 6A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 15kA |
| toepassingen: | Solar (Photovoltaic) |
| Email: | [email protected] |