SRE6603-681M
SRE6603-681M
Onderdeel nummer:
SRE6603-681M
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 680UH 180MA 2.2 OHM
Data papier:
SRE6603-681M.pdf
Invoering
Kopen SRE6603-681M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±20%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
afscherming:Shielded
Serie:SRE6603
ratings:-
Q @ Freq:40 @ 100kHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Nonstandard
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Ferrite
Fabrikant Onderdeelnummer:SRE6603-681M
Inductie:680µH
Hoogte - Zittend (Max):0.115" (2.92mm)
Frequentie - Test:100kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:3MHz
Uitgebreide beschrijving:680µH Shielded Wirewound Inductor 180mA 2.2 Ohm Max Nonstandard
Beschrijving:FIXED IND 680UH 180MA 2.2 OHM
DC Resistance (DCR):2.2 Ohm Max
Huidige score:180mA
Current - Verzadiging:55mA