Kopen SRF0703-820M met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±20% |
|---|---|
| Test Inductie - Verbonden In Reeks: | 328µH |
| Size / Dimension: | 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | SRF0703 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | SRF0703-820MTR SRF0703820M |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Coils: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SRF0703-820M |
| Inductance - parallel geschakeld: | 82µH |
| Hoogte: | 0.142" (3.60mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 610 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Beschrijving: | INDUCT ARRAY 2 COIL 82UH SMD |
| DC Resistance (DCR) - Serie: | 2.28 Ohm Max |
| DC weerstand (DCR) - Parallel: | 610 mOhm Max |
| Huidige verzadiging - Serie: | 440mA |
| Huidige verzadiging - Parallel: | 890mA |
| Huidige beoordeling - Serie: | 430mA |
| Huidige beoordeling - Parallel: | 860mA |
| Email: | [email protected] |