SRF0905A-251Y
SRF0905A-251Y
Onderdeel nummer:
SRF0905A-251Y
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
CMC 250UH 1.2A 2LN SMD AEC-Q200
Data papier:
SRF0905A-251Y.pdf
Invoering
Kopen SRF0905A-251Y met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:80V
Nominale spanning - AC:-
Size / Dimension:0.362" L x 0.236" W (9.20mm x 6.00mm)
Serie:SRF0905A
ratings:AEC-Q200
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Horizontal, 4 PC Pad
Andere namen:SRF0905A-251YTR
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
Aantal lijnen:2
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:SRF0905A-251Y
Inductie @ Frequentie:250µH @ 100kHz
Impedantie @ Frequentie:600 Ohm @ 3MHz
Hoogte (Max):0.248" (6.30mm)
filter Type:Signal Line
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:250µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 600 Ohm @ 3MHz 1.2A DCR 130 mOhm
Beschrijving:CMC 250UH 1.2A 2LN SMD AEC-Q200
DC-weerstand (DCR) (Max):130 mOhm
Card Dikte (mm):1.2A