Kopen SRF0905A-251Y met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 80V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | - |
| Size / Dimension: | 0.362" L x 0.236" W (9.20mm x 6.00mm) |
| Serie: | SRF0905A |
| ratings: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Horizontal, 4 PC Pad |
| Andere namen: | SRF0905A-251YTR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| Aantal lijnen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SRF0905A-251Y |
| Inductie @ Frequentie: | 250µH @ 100kHz |
| Impedantie @ Frequentie: | 600 Ohm @ 3MHz |
| Hoogte (Max): | 0.248" (6.30mm) |
| filter Type: | Signal Line |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 250µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 600 Ohm @ 3MHz 1.2A DCR 130 mOhm |
| Beschrijving: | CMC 250UH 1.2A 2LN SMD AEC-Q200 |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | 130 mOhm |
| Card Dikte (mm): | 1.2A |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |