SRN2010TA-180M
SRN2010TA-180M
Onderdeel nummer:
SRN2010TA-180M
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 18UH 340MA 1.8 OHM SMD
Data papier:
SRN2010TA-180M.pdf
Invoering
Kopen SRN2010TA-180M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±20%
Size / Dimension:0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
afscherming:Unshielded
Serie:SRN2010TA
ratings:AEC-Q200
Q @ Freq:16 @ 1MHz
Packaging:Original-Reel®
Verpakking / doos:0806 (2016 Metric)
Andere namen:SRN2010TA-180MDKR
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:SRN2010TA-180M
Inductie:18µH
Hoogte - Zittend (Max):0.039" (1.00mm)
Frequentie - Test:1MHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:35MHz
Uitgebreide beschrijving:18µH Unshielded Wirewound Inductor 340mA 1.8 Ohm 0806 (2016 Metric)
Beschrijving:FIXED IND 18UH 340MA 1.8 OHM SMD
DC Resistance (DCR):1.8 Ohm
Huidige score:340mA
Current - Verzadiging:400mA