Kopen SRR0735A-181M met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | SRR0735A |
| ratings: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | SRR0735A-181M-ND SRR0735A-181MTR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SRR0735A-181M |
| Inductie: | 180µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.146" (3.70mm) |
| Frequentie - Test: | 1kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 180µH Shielded Wirewound Inductor 430mA 1.15 Ohm Max Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 180UH 430MA 1.15 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 1.15 Ohm Max |
| Huidige score: | 430mA |
| Current - Verzadiging: | 450mA |
| Email: | [email protected] |