Kopen SRR1260A-330M met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | SRR1260A |
| ratings: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 27 @ 2.52MHz |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | SRR1260A-330MDKR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SRR1260A-330M |
| Inductie: | 33µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.256" (6.50mm) |
| Frequentie - Test: | 1kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 9.97MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 33µH Shielded Wirewound Inductor 3A 60 mOhm Max Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 33UH 3A 60 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 60 mOhm Max |
| Huidige score: | 3A |
| Current - Verzadiging: | 2.8A |
| Email: | [email protected] |