SRR4018-560Y
SRR4018-560Y
Onderdeel nummer:
SRR4018-560Y
Beschrijving:
FIXED IND 56UH 520MA 820 MOHM
Data papier:
SRR4018-560Y.pdf
Invoering
Kopen SRR4018-560Y met BYCHPS
Type:Wirewound
Tolerantie:±30%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm)
afscherming:Shielded
Serie:SRR4018
ratings:-
Q @ Freq:8 @ 2.52MHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:1919 (4848 Metric)
Andere namen:SRR4018-560Y-ND
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Materiaal - Core:Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:SRR4018-560Y
Inductie:56µH
Hoogte - Zittend (Max):0.079" (2.00mm)
Frequentie - Test:100kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:15MHz
Uitgebreide beschrijving:56µH Shielded Wirewound Inductor 520mA 820 mOhm Max 1919 (4848 Metric)
Beschrijving:FIXED IND 56UH 520MA 820 MOHM
DC Resistance (DCR):820 mOhm Max
Huidige score:520mA
Current - Verzadiging:400mA