Kopen SRU3017-330Y met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±30% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.130" W (3.50mm x 3.30mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | SRU3017 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 20 @ 2.52MHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SRU3017-330Y |
| Inductie: | 33µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 20MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 33µH Shielded Wirewound Inductor 470mA 430 mOhm Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 33UH 470MA 430 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 430 mOhm |
| Huidige score: | 470mA |
| Current - Verzadiging: | 250mA |
| Email: | [email protected] |