Kopen SSC1000-25-24 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Load: | 0 ~ 1000 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 20 ~ 28VDC |
| Klemtype: | Screw Terminal |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Serie: | SSC |
| Relaistype: | Contactor |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Hockey Puck |
| Output Type: | DC |
| Andere namen: | SSC1000-25-24-ND SSC10002524 |
| On-State Resistance (Max): | - |
| montage Type: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 3 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SSC1000-25-24 |
| load Current: | 25A |
| Uitgebreide beschrijving: | Solid State Contactor SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck |
| Beschrijving: | RELAY SSR HV DC 1KVDC 25A 24V |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |