Kopen SSL21082AT/1,118 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Min): | 8V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Max): | 16V |
| Voltage - Output: | 300V |
| Type: | AC DC Offline Switcher |
| topologie: | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Leverancier Device Pakket: | 12-SO |
| Serie: | GreenChip™ |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) 12 Leads |
| Andere namen: | 568-11495-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SSL21082AT/1,118 |
| Interne Switch (s): | Yes |
| Frequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | LED Driver IC 1 Output AC DC Offline Switcher Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) Triac Dimming 2A (Switch) 12-SO |
| dimmen: | Triac |
| Beschrijving: | IC LED DRIVER OFFL DIM 2A 12SO |
| Current - Output / Channel: | 2A (Switch) |
| toepassingen: | Lighting |
| Email: | [email protected] |