Kopen ST10F276Z5T3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Snelheid: | 40MHz |
| Serie: | ST10 |
| RAM Size: | 68K x 8 |
| Programmageheugentype: | FLASH |
| Program Memory Size: | 832KB (832K x 8) |
| randapparatuur: | POR, PWM, WDT |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 144-LQFP |
| oscillator Type: | Internal |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal I / O: | 111 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ST10F276Z5T3 |
| Uitgebreide beschrijving: | ST10 ST10 Microcontroller IC 16-Bit 40MHz 832KB (832K x 8) FLASH |
| EEPROM Size: | - |
| Beschrijving: | IC MCU 16BIT 832KB FLASH 144TQFP |
| gegevens Converters: | A/D 24x10b |
| Core Size: | 16-Bit |
| Core Processor: | ST10 |
| connectiviteit: | ASC, CAN, EBI/EMI, I²C, SSC, UART/USART |
| Email: | [email protected] |