Kopen ST6G3237BTBR met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - VCCB: | 1.4 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Spanning - VCCA: | 1.4 V ~ 3.6 V |
| Translator Type: | Voltage Level |
| Leverancier Device Pakket: | 25-uTFBGA (3x3) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 25-TFBGA |
| Output Type: | Non-Inverted |
| Uitgangssignaal: | - |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ST6G3237BTBR |
| Ingangssignaal: | - |
| Kenmerken: | Power-Off Protection |
| Uitgebreide beschrijving: | Voltage Level Translator Bidirectional 2 Circuit 1, 3 Channel 52Mbps 25-uTFBGA (3x3) |
| Beschrijving: | IC LEVEL TRANSLATR DUAL MTFBGA25 |
| Datasnelheid: | 52Mbps |
| Kanalen per kring: | 1, 3 |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max): | Bidirectional |
| Email: | [email protected] |