STB13NK60ZT4
STB13NK60ZT4
Onderdeel nummer:
STB13NK60ZT4
Fabrikant:
ST
Beschrijving:
MOSFET N-CH 600V 13A D2PAK
Data papier:
STB13NK60ZT4.pdf
Invoering
Kopen STB13NK60ZT4 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
VGS (th) (Max) @ Id:4.5V @ 100µA
Vgs (Max):±30V
Technologie:MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket:D2PAK
Serie:SuperMESH™
Rds On (Max) @ Id, VGS:550 mOhm @ 4.5A, 10V
Vermogensverlies (Max):150W (Tc)
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Andere namen:497-6546-2
STB13NK60ZT4-ND
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:STB13NK60ZT4
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds:2030pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs:92nC @ 10V
FET Type:N-Channel
FET Feature:-
Uitgebreide beschrijving:N-Channel 600V 13A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount D2PAK
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan):10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss):600V
Beschrijving:MOSFET N-CH 600V 13A D2PAK
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C:13A (Tc)