Kopen STB13NK60ZT4 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4.5V @ 100µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±30V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | D2PAK |
| Serie: | SuperMESH™ |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 550 mOhm @ 4.5A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 150W (Tc) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Andere namen: | 497-6546-2 STB13NK60ZT4-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STB13NK60ZT4 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 2030pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 92nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 600V 13A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount D2PAK |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 600V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 600V 13A D2PAK |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 13A (Tc) |
| Email: | [email protected] |