Kopen STB15N80K5 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 5V @ 100µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±30V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | D2PAK |
| Serie: | SuperMESH5™ |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 375 mOhm @ 7A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 190W (Tc) |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Andere namen: | 497-13423-6 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STB15N80K5 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 1100pF @ 100V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 32nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 800V 14A (Tc) 190W (Tc) Surface Mount D2PAK |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 800V |
| Beschrijving: | MOSFET N CH 800V 14A D2PAK |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 14A (Tc) |
| Email: | [email protected] |