Kopen STB24NM65N met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±25V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | D2PAK |
| Serie: | MDmesh™ II |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 190 mOhm @ 9.5A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 160W (Tc) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Andere namen: | 497-7002-2 |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STB24NM65N |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 2500pF @ 50V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 70nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 650V 19A (Tc) 160W (Tc) Surface Mount D2PAK |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 650V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 650V 19A D2PAK |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 19A (Tc) |
| Email: | [email protected] |