Kopen STD13003T4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 400V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 3V @ 500mA, 1.5A |
| transistor Type: | NPN |
| Leverancier Device Pakket: | DPAK |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 20W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andere namen: | 497-12551-2 STD13003T4-ND |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STD13003T4 |
| Frequentie - Transition: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 400V 1.5A 20W Surface Mount DPAK |
| Beschrijving: | TRANS NPN 400V 1.5A DPAK |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 5 @ 1A, 2V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | - |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 1.5A |
| Email: | [email protected] |