Kopen STD45P4LLF6AG met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 2.5V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±18V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | DPAK |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101, STripFET™ F6 |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 15 mOhm @ 25A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 58W (Tc) |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andere namen: | 497-15965-6 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 26 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STD45P4LLF6AG |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 3525pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 65.5nC @ 10V |
| FET Type: | P-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | P-Channel 40V 50A (Tc) 58W (Tc) Surface Mount DPAK |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 4.5V, 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 40V |
| Beschrijving: | MOSFET P-CH 40V 50A DPAK |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 50A (Tc) |
| Email: | [email protected] |