STD8NM50N
STD8NM50N
Onderdeel nummer:
STD8NM50N
Fabrikant:
ST
Beschrijving:
MOSFET N-CH 500V 5A DPAK
Data papier:
STD8NM50N.pdf
Invoering
Kopen STD8NM50N met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
VGS (th) (Max) @ Id:4V @ 250µA
Vgs (Max):±25V
Technologie:MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket:DPAK
Serie:MDmesh™ II
Rds On (Max) @ Id, VGS:790 mOhm @ 2.5A, 10V
Vermogensverlies (Max):45W (Tc)
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Andere namen:497-10958-2
Temperatuur:150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:26 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:STD8NM50N
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds:364pF @ 50V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs:14nC @ 10V
FET Type:N-Channel
FET Feature:-
Uitgebreide beschrijving:N-Channel 500V 5A (Tc) 45W (Tc) Surface Mount DPAK
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan):10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss):500V
Beschrijving:MOSFET N-CH 500V 5A DPAK
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C:5A (Tc)