STF13NM50N
STF13NM50N
Onderdeel nummer:
STF13NM50N
Fabrikant:
ST
Beschrijving:
MOSFET N-CH 500V 12A TO-220FP
Data papier:
STF13NM50N.pdf
Invoering
Kopen STF13NM50N met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
VGS (th) (Max) @ Id:4V @ 250µA
Technologie:MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket:TO-220FP
Serie:MDmesh™ II
Rds On (Max) @ Id, VGS:320 mOhm @ 6A, 10V
Vermogensverlies (Max):25W (Tc)
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-220-3 Full Pack
Andere namen:497-7468-5
STF13NM50N-ND
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:STF13NM50N
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds:960pF @ 50V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs:30nC @ 10V
FET Type:N-Channel
FET Feature:-
Uitgebreide beschrijving:N-Channel 500V 12A (Tc) 25W (Tc) Through Hole TO-220FP
Drain naar de Bron Voltage (Vdss):500V
Beschrijving:MOSFET N-CH 500V 12A TO-220FP
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C:12A (Tc)