Kopen STF6NK70Z met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4.5V @ 100µA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | TO-220FP |
| Serie: | SuperMESH™ |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 1.8 Ohm @ 2.5A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 30W (Tc) |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-220-3 Full Pack |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STF6NK70Z |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 930pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 47nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 700V 5A (Tc) 30W (Tc) Through Hole TO-220FP |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 700V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 700V 5A TO-220FP |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 5A (Tc) |
| Email: | [email protected] |