Kopen STFI34NM60N met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | I2PAKFP (TO-281) |
| Serie: | MDmesh™ II |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 105 mOhm @ 14.5A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 40W (Tc) |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-262-3 Full Pack, I²Pak |
| Andere namen: | 497-12861-5 |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 22 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STFI34NM60N |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 2722pF @ 100V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 84nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 600V 29A (Tc) 40W (Tc) Through Hole I2PAKFP (TO-281) |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 600V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 600V 29A I2PAK FP |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 29A (Tc) |
| Email: | [email protected] |