Kopen STGF14NC60KD met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 600V |
|---|---|
| Vce (on) (Max) @ Vge, Ic: | 2.5V @ 15V, 7A |
| Test conditie: | 390V, 7A, 10 Ohm, 15V |
| Td (aan / uit) @ 25 ° C: | 22.5ns/116ns |
| Schakelen Energy: | 82µJ (on), 155µJ (off) |
| Leverancier Device Pakket: | TO-220FP |
| Serie: | PowerMESH™ |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 37ns |
| Vermogen - Max: | 28W |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-220-3 Full Pack |
| Andere namen: | 497-5115-5 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STGF14NC60KD |
| Input Type: | Standard |
| IGBT Type: | - |
| Gate Charge: | 34.4nC |
| Uitgebreide beschrijving: | IGBT 600V 11A 28W Through Hole TO-220FP |
| Beschrijving: | IGBT 600V 11A 28W TO220FP |
| Current - Collector Pulsed (ICM): | 50A |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 11A |
| Email: | [email protected] |