STGIPL30C60-H
STGIPL30C60-H
Onderdeel nummer:
STGIPL30C60-H
Fabrikant:
ST
Beschrijving:
MOD IPM SLLIMM 8PHASE 38SDIP
Data papier:
STGIPL30C60-H.pdf
Invoering
Kopen STGIPL30C60-H met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Isolatie:2500Vrms
Spanning:600V
Type:IGBT
Serie:SLLIMM™
Verpakking / doos:38-PowerDIP Module (1.146", 29.10mm)
Andere namen:497-15541-5
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:STGIPL30C60-H
Uitgebreide beschrijving:Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 30A 38-PowerDIP Module (1.146", 29.10mm)
Beschrijving:MOD IPM SLLIMM 8PHASE 38SDIP
Actueel:30A