Kopen STGIPL30C60-H met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Isolatie: | 2500Vrms |
|---|---|
| Spanning: | 600V |
| Type: | IGBT |
| Serie: | SLLIMM™ |
| Verpakking / doos: | 38-PowerDIP Module (1.146", 29.10mm) |
| Andere namen: | 497-15541-5 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STGIPL30C60-H |
| Uitgebreide beschrijving: | Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 30A 38-PowerDIP Module (1.146", 29.10mm) |
| Beschrijving: | MOD IPM SLLIMM 8PHASE 38SDIP |
| Actueel: | 30A |
| Configuratie: | 3 Phase |
| Email: | [email protected] |