Kopen STGP10NB60SD met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 600V |
|---|---|
| Vce (on) (Max) @ Vge, Ic: | 1.75V @ 15V, 10A |
| Test conditie: | 480V, 10A, 1 kOhm, 15V |
| Td (aan / uit) @ 25 ° C: | 700ns/1.2µs |
| Schakelen Energy: | 600µJ (on), 5mJ (off) |
| Leverancier Device Pakket: | TO-220AB |
| Serie: | PowerMESH™ |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 37ns |
| Vermogen - Max: | 80W |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-220-3 |
| Andere namen: | 497-5008-5 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STGP10NB60SD |
| Input Type: | Standard |
| IGBT Type: | - |
| Gate Charge: | 33nC |
| Uitgebreide beschrijving: | IGBT 600V 29A 80W Through Hole TO-220AB |
| Beschrijving: | IGBT 600V 29A 80W TO220 |
| Current - Collector Pulsed (ICM): | 80A |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 29A |
| Email: | [email protected] |