STGWA40N120KD
STGWA40N120KD
Onderdeel nummer:
STGWA40N120KD
Fabrikant:
ST
Beschrijving:
IGBT 1200V 80A 240W TO247
Data papier:
STGWA40N120KD.pdf
Invoering
Kopen STGWA40N120KD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max):1200V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic:3.85V @ 15V, 30A
Test conditie:960V, 30A, 10 Ohm, 15V
Td (aan / uit) @ 25 ° C:48ns/338ns
Schakelen Energy:3.7mJ (on), 5.7mJ (off)
Leverancier Device Pakket:TO-247
Serie:PowerMESH™
Reverse Recovery Time (TRR):84ns
Vermogen - Max:240W
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-247-3
Andere namen:497-15137-5
STGWA40N120KD-ND
Temperatuur:-55°C ~ 125°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:STGWA40N120KD
Input Type:Standard
IGBT Type:-
Gate Charge:126nC
Uitgebreide beschrijving:IGBT 1200V 80A 240W Through Hole TO-247
Beschrijving:IGBT 1200V 80A 240W TO247
Current - Collector Pulsed (ICM):120A
Current - Collector (Ic) (Max):80A