STI11NM80
STI11NM80
Onderdeel nummer:
STI11NM80
Fabrikant:
ST
Beschrijving:
MOSFET N-CH 800V 11A I2PAK-3
Data papier:
STI11NM80.pdf
Invoering
Kopen STI11NM80 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
VGS (th) (Max) @ Id:5V @ 250µA
Technologie:MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket:I2PAK (TO-262)
Serie:MDmesh™
Rds On (Max) @ Id, VGS:400 mOhm @ 5.5A, 10V
Vermogensverlies (Max):150W (Tc)
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Andere namen:497-13106-5
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:STI11NM80
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds:1630pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs:43.6nC @ 10V
FET Type:N-Channel
FET Feature:-
Uitgebreide beschrijving:N-Channel 800V 11A (Tc) 150W (Tc) Through Hole I2PAK (TO-262)
Drain naar de Bron Voltage (Vdss):800V
Beschrijving:MOSFET N-CH 800V 11A I2PAK-3
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C:11A (Tc)