Kopen STK22N6F3 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | PolarPak® |
| Serie: | STripFET™ |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 6 mOhm @ 11A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 5.2W (Tc) |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Verpakking / doos: | PolarPak® |
| Andere namen: | 497-10009-1 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STK22N6F3 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 2500pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 41nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 60V 22A (Tc) 5.2W (Tc) Surface Mount PolarPak® |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 60V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 60V 22A POLARPAK |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 22A (Tc) |
| Email: | [email protected] |