Kopen STL105NS3LLH7 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 1.2V @ 1mA (Min) |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±20V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | PowerFlat™ (5x6) |
| Serie: | DeepGATE™, STripFET™ VII |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 3.9 mOhm @ 13.5A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 62.5W (Tc) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-PowerVDFN |
| Andere namen: | 497-14986-2 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STL105NS3LLH7 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 2110pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 13.7nC @ 4.5V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 30V 105A (Tc) 62.5W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 4.5V, 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 30V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 30V 27A PWRFLAT56 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 105A (Tc) |