Kopen STL12N65M5 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 5V @ 250µA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | PowerFlat™ (5x6) |
| Serie: | MDmesh™ V |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 530 mOhm @ 4.25A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 48W (Tc) |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Verpakking / doos: | 8-PowerVDFN |
| Andere namen: | 497-13964-1 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STL12N65M5 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 644pF @ 100V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 17nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 650V 8.5A (Tc) 48W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 650V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 650V 8.5A 8POWERFLAT |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 8.5A (Tc) |
| Email: | [email protected] |