Kopen STL17N65M5 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 5V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±25V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | PowerFlat™ (8x8) HV |
| Serie: | MDmesh™ V |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 374 mOhm @ 5.5A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 2.8W (Ta), 70W (Tc) |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 4-PowerFlat™ HV |
| Andere namen: | 497-15145-6 |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STL17N65M5 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 816pF @ 100V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 22nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 650V 1.8A (Ta), 10A (Tc) 2.8W (Ta), 70W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (8x8) HV |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 650V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 650V 1.8A POWERFLAT |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 1.8A (Ta), 10A (Tc) |
| Email: | [email protected] |