Kopen STL23NM60ND met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 5V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±25V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | PowerFlat™ (8x8) HV |
| Serie: | FDmesh™ II |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 180 mOhm @ 10A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 3W (Ta), 150W (Tc) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 4-PowerFlat™ HV |
| Andere namen: | 497-11205-2 |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 22 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STL23NM60ND |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 2050pF @ 50V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 70nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 600V 19.5A (Tc) 3W (Ta), 150W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (8x8) HV |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 600V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 600V 19.5A POWERFLAT |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 19.5A (Tc) |
| Email: | [email protected] |