Kopen STL35N15F3 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | PowerFlat™ (5x6) |
| Serie: | STripFET™ III |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 40 mOhm @ 3.5A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 80W (Tc) |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 8-PowerVDFN |
| Andere namen: | 497-11208-6 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STL35N15F3 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 1905pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 49.4nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 150V 33A (Tc) 80W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 150V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 150V 33A POWERFLAT56 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 33A (Tc) |
| Email: | [email protected] |