Kopen STL50DN6F7 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | PowerFlat™ (5x6) |
| Serie: | STripFET™ |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 11 mOhm @ 7.5A, 10V |
| Vermogen - Max: | 62.5W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-PowerVDFN |
| Andere namen: | 497-16488-2 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 22 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STL50DN6F7 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 1035pF @ 30V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 17nC @ 10V |
| FET Type: | 2 N-Channel (Dual) |
| FET Feature: | Standard |
| Uitgebreide beschrijving: | Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 60V 57A (Tc) 62.5W Surface Mount PowerFlat™ (5x6) |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 60V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 60V 57A POWERFLAT |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 57A (Tc) |
| Email: | [email protected] |