Kopen STL65DN3LLH5 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 1.5V @ 250µA |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | PowerFlat™ (5x6) |
| Serie: | STripFET™ V |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 6.5 mOhm @ 9.5A, 10V |
| Vermogen - Max: | 60W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-PowerVDFN |
| Andere namen: | 497-10881-2 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STL65DN3LLH5 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 1500pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 12nC @ 4.5V |
| FET Type: | 2 N-Channel (Dual) |
| FET Feature: | Logic Level Gate |
| Uitgebreide beschrijving: | Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 30V 65A 60W Surface Mount PowerFlat™ (5x6) |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 30V |
| Beschrijving: | MOSFET 2N-CH 30V 65A POWERFLAT |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 65A |
| Email: | [email protected] |