Kopen STM8L101G3U6A met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 1.65 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 28-UFQFPN |
| Snelheid: | 16MHz |
| Serie: | STM8L EnergyLite |
| RAM Size: | 1.5K x 8 |
| Programmageheugentype: | FLASH |
| Program Memory Size: | 8KB (8K x 8) |
| randapparatuur: | Infrared, POR, PWM, WDT |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 28-UFQFN |
| Andere namen: | 497-11560 STM8L101G3U6A-ND |
| oscillator Type: | Internal |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal I / O: | 26 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STM8L101G3U6A |
| Uitgebreide beschrijving: | STM8 STM8L EnergyLite Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 28-UFQFPN |
| EEPROM Size: | 2K x 8 |
| Beschrijving: | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28UFQFPN |
| gegevens Converters: | - |
| Core Size: | 8-Bit |
| Core Processor: | STM8 |
| connectiviteit: | I²C, SPI, UART/USART |
| Email: | [email protected] |