Kopen STM8L152M8T6 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 1.8 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 80-LQFP |
| Snelheid: | 16MHz |
| Serie: | STM8L EnergyLite |
| RAM Size: | 4K x 8 |
| Programmageheugentype: | FLASH |
| Program Memory Size: | 64KB (64K x 8) |
| randapparatuur: | Brown-out Detect/Reset, DMA, IR, LCD, POR, PWM, WDT |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 80-LQFP |
| Andere namen: | 497-11573 STM8L152M8T6-ND |
| oscillator Type: | Internal |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal I / O: | 68 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STM8L152M8T6 |
| Uitgebreide beschrijving: | STM8 STM8L EnergyLite Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) FLASH 80-LQFP |
| EEPROM Size: | 2K x 8 |
| Beschrijving: | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 80LQFP |
| gegevens Converters: | A/D 28x12b, D/A 2x12b |
| Core Size: | 8-Bit |
| Core Processor: | STM8 |
| connectiviteit: | I²C, IrDA, SPI, UART/USART |
| Email: | [email protected] |